اشتباهات رایج در طراحی سایت

طراحی سایت برای رفع نیاز های کاربران طراحی شده است و هدف آن ها جذب مشتری و پیشرفت روز افزون کسب و کار می باشد برای رسیدن به این هدف و همچنین ماندن در ذهن بازدید کنندگان به عنوان یک طراحی سئو سایت خوب و مفید باید نکاتی را رعایت کنید که از اشتباهات رایجی که صاحبان سایت به آن بر می خورند جلوگیری کنید.

طراحی سایتی که می خواهید انجام دهید را قبل از شروع بر روی کاغذ بیاورید و تمام جوانب آن را ریز به ریز فکر کنید و از هر بعدی به آن نگاه کنید تا در هنگام ایجاد طراحی سایت کمتر به مشکل بخورید. با این روش اشکالات ایجاد شده آن بر روی کاغذ می آید و راحت تر می توانید طراحی سایت خود را شروع کنید.

 

overhead of office table with notebook, computer keyboard and mouse, tablet pc and smartphone

 

معمولا اشتباهات رایجی در طراحی سایت پیش می آید که به آن بر می خوریم مثل:

  • استفاده از موسیقی در پس زمینه طراحی سایت

از آن جایی که بازدید کنندگان دارای سلیقه های مختلفی در زمینه موسیقی هستند اگر شما در طراحی سایت خود از موسیقی استفاده کنید باعث می شود تا بازدید کنندگان خود را از دست دهید.

  • وجود خطای 404 در طراحی سایت

یکی از اشتباهات رایج در انواع طراحی سایت ها وجود خطای 404 می باشد همیشه سعی کنید تا ئقتی طراحی سئو سایت شما به طور کامل آپلود نشده آن را در طراحی سئو سایتتان قرار ندهید چرا که بازدید کننده وقتی می خواهد طراحی سایت شما را بازدید کنند در برخورد با این خطا اعتماد خود را نسبت به طراحی سئو سایت شما از دست خواهند داد.

 

بعد از راه اندازی طراحی سایتتان در مرورگرهای مختلف آن را چک کنید که بازدید کنندگان در هنگام بازدید از طراحی سئو سایت با مشکلی رو به رو نشوند چرا که بعضی از افراد هنوز از اکسپلور برای جستجوی مطالب مورد نظر خود استفاده می کنند.

 

  • استفاده از متن های طولانی

همیشه برای جذابیت بیش تر طراحی سایت خود از ادامه مطلب استفاده کنید چرا که داشتن متن های طولانی برای بازدید کننده هیچ جذابیتی ندارد و بسیار کسل کننده می باشد.

, , ,

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست