الگوریتم پاندا

الگوریتم پاندا چیست ؟

 

نام رسمی الگوریتم گوگل که برای مبارزه با محتوای کوتاه و بی‌کیفیت در طراحی سایت وجود دارد پاندا نامیده می شود. هدف اجرای الگوریتم گوگل پاندا، دادن امتیاز بیشتر به طراحی سایت های دارای محتوای جذاب و کاهش طراحی سایت های بی کیفیت در نتایج جستجو بود. از زمانی که کاربران از زیاد شدنِ محتوای بیهوده و اسپم در نتایج جستجو شکایت داشتند الگوریتم پاندا منتشر شد.

الگوریتم گوگل پاندا دارای اهدافی می باشد که اگر با طراحی سایت هایی که با موارد زیر رو به رو شود پیشگیری کند :

محتوای بسیار کم اگر در نتایج جستجو با طراحی سایتی رو به رو شود که دارای محتوای کم بوده باشد و حتی صفحاتی که موضوعات مختلف اما اطلاعات بسیار کم بوده باشد محتوای تکراری محتوای کپی شده در بسیاری از جاهای اینترنت قابل مشاهده است تکرار محتوا ممکن است که حتی در طراحی سایت شما هم اتفاق بیفتد.

محتوای نا مرتبط با موضوع ارائه شده:

گاهی وقتا با عناوین و تبلیغ های زیاد و آنچنانی رو به رو می شویم که وقتی بر روی آن کلیک می کنید به صفحه خالی از اطلاعات و بسیار خلوت و بی محتوا بر می خورید.و متوجه می شوید که فقط تبلیغی بیش نبوده است.

حتما به این موضوع دقت کنید که پس از بررسی محتوای خود ، چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ کمیت باید توجه داشته باشید که تبلیغات و آگهی های موجود در طراحی سایت نسبت به طراحی سایتتون هماهنگی های لازم را داشته باشد، و در سایتتون پر از شعار های تبلیغاتی نباشد.

 

چگونه از جریمه گوگل جلوگیری کنیم؟
  • ممنوعیت به وجود آمدن مزرعه محتوا
  • بررسی و بازبینی درباره میزان تبلیغات و تعداد لینک های یک صفحه
  • به دست آوردن اطمینان لازم از بابت عبارت مورد جستجو و ارتباط محتوا
  • ایجاد محتوای مفید و جذاب
  • حذف محتوای تکراری از طراحی سایت
  • ارزیابی و ویرایش محتوایی که توسط کاربران سئو سایت عرضه شده است
  • استفاده از نوایندکسو نوفالو برای بلاک کردن دسترسی موتورهای جستجو به محتوای تکراری داخل سئو سایت

 

چگونه از پنالتی گوگل در بیاییم

حال فرض کنیم شما توسط الگوریتم گوگل جریمه شده اید و می خواهید هر چه سریعتر از این جریمه خلاص شوید با اینکه در اکثر جاها می شنوید که کار بسیار دشواری است که واقعا هم همینطور دشوار است اما خب می توان جای امید را داشت که می شود خلاص شد اما به چه صورت؟

به این صورت که از آنجایی که برای الگوریتم گوگل محتوا بسیار موضوع مهمی می باشد باید از آن شروع کنید و از اول به بررسی آن بپردازید یعنی از اول با توجه به قوانین موجود در گوگل بازنویسی کنید اگر هم طراحی سایتتون به نحوی باشد که بشود از اول آن را ساخت پیشنهاد ما به شما این است که از اول آن را انجام دهید چرا که زمان آن و جواب گرفتن آن خیلی بهتر و راحت تر است.و سایت قبلی که جریمه شده اند را پاک کنید.

Related Posts

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست