تاثیر رنگ ها بر روی طراحی سایت

تاثیر رنگ ها در طراحی سئو سایت بر روی کاربران

رنگ‌ها قدرت زیادی در عواطف و احساسات و حتی بر روی رفتار افراد تاثیر می گذارند یکی از مسائل مهم در انتخاب طرح یک سئو سایت رنگ تم ها و تشکیل دهنده قسمت های مختلف طراحی سایت از جمله لوگو سربرگ و.. می باشد . تاثیر رنگ ها به حدی می تواند تاثیر گذار باشد که بازدید کننده با گرفتن تاثیر مثبت از طراحی سایت به آن اعتماد پیدا کرده و اقدام به خرید کنند پس تاثیر رنگ در سئو سایت را اصلا دست کم نگیرید .

پس حتما بر روی رنگی که می خواهید انتخاب کنید حتما بسیار تحقیق و مورد بررسی قرار دهید که آیا اصلا در حوزه ی کاریتان مناسب می باشد یا نه ؟

حال ما در این بخش خصوصیات رنگ ها را که در احساسات افراد چه تاثیری می گذارد را برای شما بیان می کنیم:

معمولا رنگ ها به دو دسته ی سرد ( آبی ، سبز ) و گرم ( قرمز ، نارنجی ) تقسیم می شوند که رنگ های سرد بیانگر جدیت و رسمی بودن مثل یک تجارت می باشد و رنگ های گرم شور و هیجان را بیان می کند در طراحی سایت های مخصوص کودکان از رنگ های گرم و پویا استفاده می شوند.

انتخاب شدت رنگ نیز از دیگر عوامل مهم در انتخاب رنگ در سئو سایت می باشد که شدت پر رنگی و کم رنگی آن را نیز باید مطرح کنید. رنگ های پررنگ و جیغ نیز بسیار جلب توجه می کند به طور مثال اگر می خواهید قسمتی را که در طراحی سایت مهم است و نظر مشتری را جلب کنید می توانید از این طیف رنگ استفاده کنید اما در عین حال ممکن است که چشمان بازدید کننده را خسته کند پس رنگ ها را در جای مناسب خود قرار دهید.

 

, ,

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست