تاثیر هاست بر روی سئو سایت

تاثیر هاست بر روی سایت سایت

تاثیر هاست بر روی سایت

 

هاست Host به معنی میزبان می باشد و یک فضای میزبانی . همانطور که می دانید سرور به شبکه اینترنت متصل است و فضای درونی آن را هاست تشکیل می دهد.

عوامل مناسب در انتخاب هاست که باید به آن توجه کنید

سرعت در سئو سایت

داشتن سایتی که سرعت آن بالا باشد و بازدید کننده به راحتی داخل سایت شما شود یکی از اثرات مثبتی است که بر روی بازدید کننده می گذارد و از طرفی در نظر گوگل نیز بسیار با اهمیت شمرده خواهید شد پی بحث سرعت در طراحی سایت بسیار مهم می باشد.

موقعیت مکانی

موقعیت سرور برای گوگل از اهمیت چندانی برخوردار نیست اما برای کاربران چرا در حالت عادی موقعیت سرور باید در مکانی باشد که مخاطبان سئو سایت در آنجا قرار دارند اما در رابطه هاست باید بگوییم که هاست های داخلی از کیفیت چندانی برخوردار نیستند چنانچه اگر مقیم ایران هستید .بهتر است از هاست های اروپا استفاده کنید.

در دسترس بودن همیشگی سرور ( آپ تایم )

آپ تایم اصطلاحا به زمان پایدای یک سرور گفته می شود یعنی زمانی که سایت در دسترس همه قرار دارد و سایت بالاست همیشه بهتر است هاستی را انتخاب کنید که پایداری سرورش 99% باشد این درصد میزان در دسترس بودن آن را در بازه ی زمانی یک ماهه مشخص می کند.

امنیت در سئو سایت

امنیت یکی دیگر از مسائلی است که باید مهم بشمارید چرا که وقتی بازدید کننده واد طراحی سایت شما می شود و به طور مثال اگر بخواهد خریدی انجام دهد باید از لحاظ امنیت اعتماد کامل را به طراحی سایت شما داشته باشند تا اقدام به خرید کنند.

پشتیبانی

یک هاست خوب باید از پشتیبانی خوب و مناسبی برخوردار باشد چرا که صاحبان طراحی سایت هر وقت به مشکلی برخوردند امکان رفع مشکل را توسط پشتیبانان داشته باشند.

Related Posts

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست