ترافیک طراحی سایت و راه های بالا بردن آن

ترافیک طراحی سایت و راه های بالا بردن آن

 

ترافیک طراحی سایت و راه های بالا بردن آن

 

منظور از ترافیک سایت که همان بازدید از سایت می باشد امروزهبرای افزایش ترافیک سئو سایت از دغدغه های طراحان سایت می باشد و به دنبال راه حل هایی برای افزایش ترافیک و بازدید سایتشان دست به انجام کارهای مختلفی می زنند.حال ما در این بخش به راه هایی که در افزایش ترافیک و بازدید کننده سایتتان می کند ، می پردازیم.

 

نوشتن عنوان های پر قدرت

عناوین یکی از مهمترین بخش های یک محتوا و طراحی سایت می شود یکی از روش های افزایش بازدید سایت نوشتن عنوان های مناسب پر قدرت و جذاب می باشد هر چه عناوین شما جذاب تر و گیراتر باشد بازدید کننده های زیادی جذب طراحی سایت شما و همچنین افزایش ترافیکتان می شود.

 

فعالیت در شبکه های اجتماعی

برای اینکه بیشتر مشهورتر شوید، در فضاهای اجتماعی مانند فیسبوک یا لینکدین به فعالیت بپردازید.و همجنین می توانید در اینستاگرام و توییتر با گذاشتن هشتگ به فعالیت خود ادامه دهید.

 

طراحی سایت خود را واکنشگرا یا ریسپانسیو کنید

امروزه افراد زیادی هستند که برای جستجو از نمایشگر های کوچک خود مثل تبلت و موبایل برای جستجو و اینترنت گردی استفاده می کنند پس برای افزایش ترافیک سایت خود و حفظ بازدید کنندگان حتما طراحی سایت خود را ریسپانسیو یا واکنشگرا کنید.

از سرعت طراحی سایت خود اطمینان حاصل کنید

شاید برای شما هم پیش آمده که وقتی می خواهید وارد سایتی شوید اگر سرعت بالا آمدن آن کند باشد آن صفحه را می بندید و سراغ صفحه های دیگر می روید پس برای جلوگیری از چننین مشکلی حتما سرعت طراحی سایت خود را کنترل کنید.و در صورت کند بودن به دنبال راه حل باشید.حجم بالای عکس و فایل ها و … تاثیر به سزایی بر روی سرعت طراحی سایت می گذارد.

از طریق ایمیل یا رسانه‌های اجتماعی، تخفیف ارائه کنید.

با تبلیغات تخفیف ها، فروش‌های ویژه و پیشنهادات ، دلیل خوبی برای بازدید از طراحی سایت خود به بازدید کنندگان دهید.

کلمات کلیدی بهتری را هدف قرار دهید

برای پیشبرد بازاریابی محتوایی خود کلمات کلیدی فوق العاده خاصی را هدف قرار دهید. این کار از میزان رقابت در رتبه‌بندی‌های جست‌وجو کاهش میدهد و بازدیدکنندگان متناسب بیشتری را برای شما به ارائه می دهد.

تالار های گفتگو و انجمن در طراحی سایت خود ایجاد کنید

مردم بسیار راغب هستند تا در مورد موضوع مورد علاقه خودشان بحث و گفت و گو کنند و نظراتشان را بیان کنند. بنابراین ایجاد یک اجتماع یا انجمن در طراحی سایتتان، یک راه فوق العاده برای شروع گفتگوها و افزایش ترافیک سایت می باشد.

 

به محتوای خود تصاویر مناسب و مرتبط اضافه کنید

اگر می خواهید ترافیک طراحی سایتتان افزایش پیدا کند حتما در بین نوشته ها و محتوایتان تصاویر جذابی را ارائه دهید چرا که متن های طولانی بسیار حوصله بر و یکنواخت خواهد بود به همین خاطر وجود تصاویر مناسب می تواند طراحی سایتتان را از یکنواختی خارج و حتی جذاب تر کند.

به کسانی که نظرشان را ثبت می کنند پاسخ دهید

به کسانی که وارد طراحی سایت شما می شود و نظرشان را ثبت می کنند پاسخ مناسب دهید و نشان دهید که احترام و ارزش خاصی به آن ها قائل هستید تا بازدید کنندگان زیادی را جذب طراحی سایت خود کنید.

در وبلاگ های دیگر کامنت بگذارید

سعی کنید در وبلاگ های دیگر بروید در بحث ها شرکت کنید و حتما در رابطه با بحث مربوطه به گفتگو و کامنت گذاشتن بپردازید چرا که باعث می شود تا بازدید کنندگان دیگر با دیدن کامنت شما و نظر شما کنجکاو شوند تا به طراحی سایتتان و یا لینک مربوطه بیایند تا نگاهی به صفحه مورد نظرتان بیندازند.

 

استفاده از اینستاگرام و تلگرام

در دنیای امروزه پر طرفدارترین ابزارهای ارتباطی تلگرام و اینستاگرام می باشد که شما می توانید با ایجاد تبلیغات در این شبکه های اجتماعی فروش و بازدید کنندگان طراحی سایت خود را افزایش دهید

در اینستاگرام با استفاده از هشتگ و تلگرام با ایجاد کانال ها و گروه ها و همچنین راه ارتباطی را میان خود و بازدید کننده برقرار کنید.

, , , ,

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست