سئو سایت و راز نوشتن محتوای حرفه ای

سئو سایت و راز نوشتن محتوای حرفه ای

 

همانطور که می دانید محتوا پادشاه است و یکی از مهمترین و اصلی ترین عوامل در طراحی سایت و سئو سایت می باشد

که نوشتن آن می تواند کمک شایانی به ترافیک سایت کند البته حتما این را به خاطر داشته باشید که محتوایی را که دارید وقت می گذارید و می نویسید باید تحقیق کنید که برای چه کسانی می خواهید مقاله را ارائه دهید بازدید کنندگان طراحی سایت شما چه کسانی هستند با چه نوع افراد و خوانندگانی سر و کار دارید که طبق ذهنیت آن ها به نوشتن محتوا بپردازید.

سئو سایت و تولید محتوا

محتوای خوب و حرفه ای دارای ویژگی های زیر می باشد:

محتوایتان دارای عنوان مناسب باشد

در یک تولید محتوای خوب حتما باید به عنوان آن توجه کنید  چرا که بازدید کننده وقتی می خواهد به خواندن مقاله ای بپردازد اول به عنوان آن نگاه می کند اگر عنوان جذاب بود به سمت خواندن آن مقاله کشیده می شود.

از تگ h1 در مقاله خود به کار ببرید

یکی از نکته های مهم سئو سازی داشتن تگ h1  می باشد موتورهای جستجو وقتی می خواهند دنبال محتوایی باشند ،اولین کار بررسی تگ عنوان ها می باشد..با این کارتوسط موتورهای جستجو به خوبی کلمه کلیدی و اصلی محتوا را مورد توجه قرار می دهند.

کلمه کلیدی مناسب را انتخاب کنید

هنگامیکه بازدید کننده به جستجوی واژه ای می گردد. حتما به دنبال پیدا کردن اطلاعات بیشتر درباره موضوع خاصی و یا خریدن کالای خاصی است. پس با تحقیق و بررسی به محتوای مورد علاقه بازدید کننده بپردازید تا جذب طراحی سئو سایت شما شود و اقدام به خرید کند.

طول جملات را رعایت کنید

در نوشتن محتوا از نوشتن جملات طولانی دوری کنید چرا که دارای اثر منفی بر روی سئو سایتتان دارد سعی کنید جملات خود را کوتاه در عین حال مفهومی بیان کنید جملات کوتاه در محتوا نویسی اثر بسیار مثبتی در سئو سازی خواهد داشت.

 

از متا تگ استفاده کنید

یکی از مهم ترین نکات سئوسازی یک محتوا متا تگ ها هستند. همواره در تگ <head> هر محتوایی متا تگ ها را قرار دهید و از طریق همین متا تگ ها موضوع اصلی محتوای خودتان را به موتورهای جستجو معرفی نمایید.

 

کلمات مهم را بولد کنید

اگر چه از نظر سئو بولد کردن کلمات اثر چندانی ندارد اما دلیل بر اثر نداشتن بر طراحی سایت شما نمی شود بلکه تاثیر خیلی خوبی بر محتوایتان خواهد داشت و محتوایتان را خواناتر خواهد کرد نوعی کاربر را در میان خواندن محتوا از مطالب و کلمات مهم آگاه می کند.

 

لینک های داخلی و خارجی بسازید

یکی دیگر از موضوعات مهم در نظر گوگل و موتور های جستجو گر استفاده از لینک های داخلی و خارجی در بین مطالبتان در تولید محتوا است گوگل همواره در حال آنالیز کرد طراحی سایت شما می باشد که بازدید کننده در هنگام خواندن محتوای شما به قسمت های دیگر از طراحی سایتتان میرود که بسیار با ارزش می شمرد.

 

از انکر تکست Anchor Text های مختلف استفاده نمایید

نوشته هایی است که به صورت لینک درامده اند انکر تکست هستند .انکرها دارای انواع مختلفی هستند مانند انکر تصویر و انکر ویدیو و … که حتما تلاش کنید از انکر تکست های تصویری در سئو سایت خود استفاده کنید و تصاویر محتوای خود را به لینک های مرتبط متصل کنید.

, , ,

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست