سئو کلاه سیاه در طراحی سایت و تکنیک های آن

 

سئو کلاه سیاه در طراحی سایت چیست؟

در کل سه نوع سئو داریم. که عیبارتند از کلاه سفید (white hat SEO) ، کلاه سیاه (Black hat SEO) و کلاه خاکستری (Gray hat SEO)ما در بخش قبلی به سئو کلاه سفید پرداختیم و از ویژگی ها و تکنیک های آن صحبت کردیم حال می خواهیم در این بخش به کلاه سیاه در طراحی سایت را به شما معرفی کنیم . در واقع سئو کلاه سیاه که Black hat نام دارد.

سئو کلاه سیاه به تکنیک و روش هایی گفته می شود که از روش های غیرقانونی و مخرب سعی می کنند رتبه طراحی سایت را بالا ببرند یعنی از قوانین گوگل پیروی نمی کند و بر خلاف آن پیش می رود در واقع هدف تکنیک کلاه سیاه بالا بردن رتبه طراحی سایت می باشد و هیچ تمرکزی بر روی کاربران سئو سایت و بازدید کنندگان ندارند.

لازم به ذکر است به کار بردن این روش ممکن است به صورت کوتاه و مقطعی نتیجه خوبی به همراه داشته باشد. اما استفاده پی در پی از این روش به شدت رتبه بر روی رتبه طراحی سایت شما اثر خواهد گذاشت و آن را کاهش خواهد داد.

کسانی که از روش های کلاه سیاه استفاده می کنند و سعی در کلاه گذاشتن سر گوگل دارد باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید چرا که گوگل برای بهتر شدن و راحتی حال کاربران روز به روز سعی در بهتر شدن الگوریتم های می کند.

 

سئو کلاه سیاه و تکنیک های آن

برخی از تکنیک های مهم کلاه سیاه عبارتند از:

کامنت های اسپم

همانطور که می دانید وقتی در طراحی سایتی تعداد کامنت های آن زیاد باشد نشان دهنده ی خوب بودن آن صفحه است امروزه کمتر شاهد چنین اسپم هایی هستیم چرا که نرم افزارهایی وجود دارد که به راحتی این اسپم ها را شناسایی می کنند.

محتوای غیر قابل مشاهده

طراحان سایت برای افزایش حجم متنشان رنگ کلمات کلیدی را به رنگ پس زمینه تغییر می دهند که برای بازدید کنندگان قابل مشاهده نیست اما باید بگوییک که گوگل متوجه آن می شود و استفاده بیش از حد آن جریمه سنگین گوگل را در پی خواهد داشت.

کلمات کلیدی زیاد

وجود کلمات کلیدی در طراحی سایت باعث بالا رفتن رتبه آن می شود اما استفاده بیش از حد آن نیز باعث کلافه و خستگی شدن بازدید کننده و نا رضایتی گوگل می شود.

محتوای کپی

محتوای اورجینال بنویسید از کپی کردن از طراحی سایت های دیگر بپرهیزید به دستور العمل های گوگل توجه کنید و از تکرار کلملت کلیدی بپرهیزید.

خرید لینک

گوگل در صورت مواجه شدن با طراحی سایت لینک خریداری شده هم شرکت خریدار و هم شرکت فروشند را جریمه میکند  گوگل در صورت مواجه شدن با سایت لینک خریداری شده هم شرکت خریدار و هم شرکت فروشند را جریمه میکند.چرا که گوگل در طراحی ‌سایت خود اعلام کرده است که هر لینکی که برای دستکاری رتبه‌ سایت در نتایج جستجوی گوگل مورد استفاده قرار بگیرید، می‌تواند به عنوان نقض قوانین گوگل در نظر گرفته شود.

 

برخی دیگر از تکنیک های سئو سایت بلک هت:

 

کنترل خودکار محتوا

گزارش دادن تخلف یک رقیب

Doorway

دایرکت مجدد بازدیدکننده به Url کاملا متفاوت با موضوع

دستکاری لینک ،خرید لینک، مجلات تبلیغاتی، و لینکهای افزایش دهنده رنک سایت

اسپینینگ مقالات

لینک فارم ،( مجموعه ای از طراحی سایت که هر سایتی را در پیوندهای خود لینک می کنند)

شبکه های لینک

ساختن صفحات یا دامینهایی با استفاده از مطالب در چندین وبلاگ

صفحاتی با رفتارهای مشکوک مانند ویروسها و هک شدن

پرسشنامه های خودکار

Related Posts

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست