طراحی سایت با اصول سئو

طراحی سایت با اصول سئو

 

طراحی سایت با اصول سئوهمانطور که در بخش های قبل گفته شد سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو یک روش بازاریابی است که بر روی دیده شدن وب سایت در نتایج طبیعی موتورهای جستجوگر تمرکز می کندهدف طراحی سئو سایت این است که مخاطبانی که در حال جستجو می باشند زودتر به نتایج مورد نظرشان برساند.با تلاش فراوان و صرف هزینه و وقت می توان به سئو  خوب و پایدار در سایت دست یافت.

در طراحی و سئو سایت خوب و پایدار به  نکات زیر توجه کنید:

بهینه سازی آدرس URL

آدرس دهی صفحات سایت که می بایست برای موتور های جستجو گر بهینه شده باشد و برای انتخاب نام صفحات باید عنوان مناسبی را ایجاد نمود.

سرعت سایت

سرعت سایت تاثیر به سزایی در سئو و رتبه آن در موتور های جستجو گر دارد.

معماری و منوبندی سایت

در نظر گرفتن ساختار و معماری و طرز منوبندی از جایگاه ویژه ای در سئو سایت برخوردار می باشد و جزو موارد پایه می باشد.

محتوا در طراحی سئو سایت

طراحی سایت باید دارای مطالب و محتوای مفید درسایت خود مرتبط با صنف کاری خود داشته باشد تا بازدید کنندگان که به سایت شما وارد می شوند به درخواست خود برسند از اطلاعات مفید بهره مند شوند.تا طراحی سایت شما را همیشه به یاد داشته باشند.

تگ عنوان کلمات کلیدی

تگ های عنوان عامل مهمی در رتبه بندی سئو و موتورهای جستجوگر می باشد استفاده از عناوین و کلمات کلیدی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است بهتر است عناوین توسط کارشناس متخصص انتخاب شود گوگل سایت شما را با استفاده از عناوین و کلمات کلیدی میابند پس بهتر است برای انتخاب عنوان و صفحات بیش تر حساسیت به خرج دهید.

طراحی ریسپانسیو هوشمندانه 

طراحی سایت باید علاوه بر نمایش در کامپیوتر ، در موبایل و تبلت ها نیز به خوبی و بدون هیچ مشکلی نمایش داده شود تا اکثر افرادی که کارهای اینترنتی خود را با گوشی و تبلتشان انجام می دهند به راحتی استفاده کنند.پس حتما ریسپانسیو بودن (نمایش مطابق با قالب گوشی و تبلت) را در اولویت قرار دهید.

, , , ,

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست