طراحی گرافیک طراحی سایت

طراحی گرافیک طراحی سایت

 

برای داشتن طراحی سایت خوب مستلزم به داشتن طرح گرافیک خوب می باشد.طراحی گرافیک یکی از مهمترین بخش های یک سایت می باشد.برای همین کارهای گرافیکی را باید به دست طراحان متخصص بسپارید تا آن چیزی که در ذهن شماست را به واقعیت تبدیل کند و به بهترین نحو ارائه دهد.

طراحی گرافیک سایت از طرح های اولیه روی کاغذ شروع می‌شود که به اتود زدن گفته می شود ، و سپس آن طرح کاغذ در کامپیوتر با استفاده برنامه های مخصوص به یک طرح قابل نمایش تبدیل می شود. سپس با تایید مشتری ها به مراحل اجرا روی طراحی سایت می‌رود.

چند نکته هایی که باید در مورد گرافیک سایت بدانید:

اول از همه با روانشناسی رنگ ها آشناییت داشته باشین تا برای ارائه و رنگ هایی که می خواهید کار کنید را با طراح گرافیکتان مطرح کنید و طبق آن رنگ مورد نظر خود را تعیین کنید.

در قالب طراحی سایت خود حتما سعی کنید از تصاویر با حجم کم استفاده کنید چرا که در هنگام استفاده از تصاویر با حجم زیاد باعث دیر بالا آمدن سایت می شود و با این کار شما بازدید کنندگان خود را از دست خواهید داد.

استفاده از تصاویر رنگارنگ و آیکون های چشمک زن خودداری کنید که رنگارنگ بودن و زرق و برق زدن باعث می شود تا بازدید کننده چشم هایش خسته شود و از اصل مطلب غافل بماند.

بر روی تبلیغات در سایتتان و تعدادشان کنترل لازم را داشته باشید. بازدیدکنندگان شما برای دیدن محتوای سایت شما به طراحی سایت شما وارد می شوند ولی با دیدن تبلیغات سایت شما را ترک خواهند کرد.

کسب در آمد در سایت شما بسیار مهم است که با عدم رعایت این قوانین باعث می شود بازدید کننده خود را ازدست دهید که در نتیجه کسب در آمدتان کمتر خواهد شد.

همیشه سلیقه بازدید کننده را در نظر بگیرید خود را جای بازدید کننده بگذارید و طبق سلیقه آن ها پیش بروید شاید طرحی که از نظر شما مناسب باشد از نظر بازدید کننده جالب نباشد.

بهتر است رنگ زمینه و متن متضاد هم باشند و فونت زیبا به کار برده شود.وفقط از ۳ رنگ اصلی استفاده شود و رنگ های زننده و شلوغ به کار برده نشود.

مهارت های مورد نیاز گرافیست خوب

  • داشتن خلاقیت و ایده های نو
  • داشتن ذوق هنری و سلیقه خوب
  • طراحی عالی و قوی
  • داشتن فن بیان خوب
  • آشنایی و شناخت با رنگ های مختلف و اثرات اآن ها بر روی ذهن مشتری
  • مقداری روانشناسی در شناخت مشتری‌ها
  • به روز بودن ، به روز کردن اطلاعات

 

طراحی گرافیک طراحی سایت

بخش های مختلف طراحی گرافیکی سایت

گرافیک متنی

در این بخش یکی از مهمترین بخش های طراحی گرافیکی یک طراحی سایت می توان نام برد که بسیار باید دقت کنید تا از نظر بازدید کننده جذاب و گیرا باشد

به روز بودن طرح های گرافیکی 

یکی از نقش های بسیار مهم در طراحی گرافیکی زمان می باشد . طرح های خاص گرافیکی در یک زمان خاص بسیار محبوب بودند ولی با گذشت زمان آن طرح‌ها دیگر به اندازه قبل جذاب نبوده و مورد استقبال مردم قرار نمی گیرد.

طراحی گرافیک کارا

در گرافیک سایت اولویت خود را روی صفحه هایی که کارایی بیش تری دارد بگذارید.می توانید مطالبی که به هم مرتبط هستند را در کنار هم قرار دهید تا بتزدید کنده را به قسمت های مختلف طراحی سایت منتقل کنید.

, , ,

Related Posts

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست