ویژگی طراحی سایت خوب

ویژگی طراحی سایت خوب

یک کسب و کار خوب برای پیشرفت روز افزون کار خود نیاز به تبلیغات گسترده ای دارد و از آنجایی که رفته رفته تبلیغات اینترنتی جای خود را به تبلیغات سنتی داده اند ، و کمتر کسی به تبلیغات سنتی روی می آورد.یکی از این روش تبلیغات های مدرن ،  سایت وسئو سایتمی باشد که بسیار در پیشرفت یک کسب و کار تاثیر به سزایی دارد.

ویژگی طراحی سایت خوب

 

حال برای داشتن یک سئو سایت خوب که کمک ویژه ای در پیشرفت کسب و کارتان داشته باشد باید به نکات زیر توجه کنید:

 

یکی از مهمترین عوامل در طراحی سایت بالا بودن سرعت آن است چرا که وقتی بازدید کننده می خواهد وارد سایتتان شود اگر سرعت بالا آمدن آن کند باشد شک نکنید که بازدید کننده صفخه شما را می بندد و به سراغ طراحی سایت های رقیبان می روند.

  • امنیت طراحی سئو سایت:

امروزه حملات و تهدید های فراوانی در دنیای اینترنت هستند که نیاز به امنیت دارند در کل امنیت برای هر چیزی قابل اهمیت می باشد که طراحی سایت نیز جز این دسته می باشدشما اگر در طراحی سئو سایت خود فروش اینترنتی دارید باید حتما باید امنیت را مهم شمارید و از SSl که نشانه امنیت می باشد استفاده کنید تا اعتماد کامل را به بازدید کننده خود دهید.

  • ظاهر طراحی سئو سایت:

وقتی وارد یک طراحی سایت می شویم اولین موردی که به چشم ما می خورد ظاهر طراحی سایت می باشد عموم افراد نیز اول به شکل ظاهری آن نگاه می کنند تا به محتوا و بقیه مطالب پس در انتخاب گرافیک و ظاهر آن دقت لازم به عمل آورید.

 

  • سازگاری با موبایل و تبلت:

حتما به هماهنگ بودن قالب طراحی سئو سایت در تبلت و موبایل ها توجه ویژه ای داشته باشید چرا که اکثرا عموم افراد با موبایل و تبلت های خود به جستجوی مطالب مورد نیاز خود می پردازند پس هماهنگ بودن سایت با قالب گوشی و تبلت یکی از مهمترین عوامل در طراحی و سئو سایت می باشد.

, , , ,

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست