Link bait در طراحی سایت چیست؟

 Link bait  چیست؟

 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن طراحی سایت صاحبان مشاغل می خواهند که طراحی سایت آن ها در اولویت گوگل و موتور های جستجو گر و سایتی با آمار بالای بازدید داشته باشند . از آنجایی که ارزش و اعتبار یک طراحی سایت به دیده شدن مطالب و محتوا آن ها می باشد.

Link Bait در واقع یک محتوای جذاب است که  حجم عظیمی از بک لینک های طبیعی را به سوی سایت شما هدایت می کند و برای بازدید کننده دارای جلب توجه بالا و ماندگاری آن ها در سایت شما می باشد . این محتوا میتونه یک فایل ویدئویی، فایل صوتی، نرم افزار، عکس و یا یک آموزش مثل همین مطلب باشد.

با داشتن لینک بیت خوب ، میتوانید تعداد فراوانی لینک خوب و با کیفیت و بازدید فراوانی را در طراحی سایت خود دریافت کنید . مطالب خوب در شبکه های اجتماعی به سرعت منتشر و پخش میشوند.

Link bait در طراحی سایت چیست؟

در Link bait ها دو عامل بسیار مهم می باشد که حتما به آن توجه ویژه ای کنید:

ایجاد محتوای جذاب

در تولید محتوای که در طراحی سایتتان ایجاد می کنید در انتخاب آن و همه ی جزییات آن بسیار باید حساس و دقیق باشید چرا که واقعا مهمترین بخش در جذب بازدید کننده می باشد هر چه مطالب شما مفید تر و کاربردی تر باشد بازدید کنندگان زیادی را جذب سایتتان خواهید کرد.

بک لینک

اخیرا گوگل به عموم افراد اعلام کرده که بک لینک ( لینک بازگشتی ) برای آن بسیار مهم می باشد و یکی از دلایل مهم امتیاز دهی بک لینک می باشد.

 

انواع Link bait ها عبارتند از:

اطلاعاتی :

این لینک بیت ها اطلاعاتی هستند و اطلاعات مهمی را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد.

خبری :

منتشر کردن جدید ترین و مهمترین خبرها در کمترین زمان که باعث پیشرفت طراحی سایت شما می شود.

ابزاری :

تعدادی از ابزارها هستند که به درد کاربران می خورند.

انتشار Link Bait اهمیت بالایی دارد و مانند هر محتوای دیگری باید برای آن تبلیغات انجام شود. برای انتشار Link Bait از سه روش مختلف می‌توان استفاده کرد.

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یکی از بهترین بسترها برای به اشتراک گذاشتن Link bait  می باشد.

نشریات
یک محتوای با ارزش خبری بهترین گزینه مناسب برای منتشر کردن در خبرنامه ها می باشد انتشار محتوا در خبرنامه ها باعث قرار گرفتن در دید روزنامه نگاران و بلاگر ها می باشد.که منجر به ایجاد کردن بک لینک به سایت شما خواهد بود.
اطلاع رسانی شخصی

در شبکه های اجتماعی همانطور که می توانید در صفحه شرکت یا کسب و کار خود پستی را به اشتراک بگذارید، و همچنین می‌توانید به دنبال افرادی بگردید که در مورد موضوع انتشار داده شده توسط شما پستی منتشر کرده‌اند. سپس با یک پیام شخصی، منتشر شدن  محتوای خود را به آن‌ها اطلاعا رسانی کنید. با این کار احتمال اشتراک گذاری محتوا بیشتر خواهد شد.

چه کسانی به Link bait ما لینک میدهند ؟
۱ افرادی  که مطالب شما را به درد بخور میدانند و به شما لینک میدهند.
۲- بین مطلب شما با خواننده رابطه ای وجود دارد که به شما لینک میدهد.
۳- از لینک دادن به شما خواننده  سود می کند ، مثلا شرکت در قرعه کشی  و تکمیل کردن یکی از مطالبش که برای لینک دهندگان میخواهید انجام دهید.
, , , ,

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست