Sandbox  سند باکس چیست

 

اگر صاحب سایتی باشید و یا در سئو سایت با جستجو و اصطلاحات آن آشنا باشید حتما به کلمه سندباکس برخوردید.

سند باکس یعنی شما بعد از راه اندازی یک دامنه جدید تا مدتی (بین 1 تا 4 ماه) در سندباکس قرار خواهید گرفت  تا گوگل برای مشخص کردن زمینه اصلی کار شما از کیفیت محتوای شما مطمئن شده باشد.

پس به یاد داشته باشید که برای خارج شدن از سندباکس و پیدا کردن جایگاه اصلی باید گوگل شناخت کافی و لازم را در رابطه با طراحی سایت شما داشته باشد.

هدف اصلی گوگل برای پیشگیری از اولویت قرار گرفتن طراحی سایت های اسپمر بوده با استفاده از این روش دیگر نمی شود یک سایت را در صف اول نتایج موتور های جستجو گر و گوگل قرار داد.

توجه داشته باشید که هنگامی که طراحی سایت در سندباکس sandbox قرار دارد. باید از انجام روش هایی مثل روش های کلاه سیاه هستند خودداری کنیم. یعنی اینکه در این مدت لینک خرید و فروش نکنیم و محتوای سئو سایت خود را از سایت های دیگر کپی نکنیم.

اگر زمانیکه طراحی سایت در گوگل سندباکس Sandbox قرار دارد. برای افزایش رتبه طراحی سایت خود اقدام به خرید لینکی کنید با مشکلات زیادی روبرو می شوید.

ماه عسل گوگل

اصطلاح ماه عسل نیز گوگل نیز برای طراحی سایت های تازه تاسیس به کار می رود این مسئله حتی برای طراحی سایت های قدیمی و صفحات تازه منتشر شده طراحی سایت ها نیز صدق می کند.

تفاوت میان سند باکس و ماه عسل

تفاوت های اساسی میان ماه عسل گوگل و سندباکس وجود دارد.در ماه عسل ممکن است در هر زمانی رخ دهد و مربوط به یک صفحه خاص و جدید از سایت شما میشود ولی سندباکس تنها در ابتدای راه اندازی طراحی سایت تاثیرگذار بوده و تمام صفحات سایت شما را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.

حال ممکن است برای شما سوالی پیش بیاید که آیا می شود طراحی سایتی بر روی سند باکس قرار نگیرد اگر بله چه نوع طراحی سایت هایی می شود؟

باید بگوییم که بله می شود ممکن است دامنه شما از قبل ثبت شده باشد و تازه طراحی سایت را بر روی آن ایجاد کرده باشید همچنین طراحی سایت هایی که قبل از سال 2004 تاسیس شده باشد و طراحی سایت با کلمات کلیدی با رقابت بالا را هدف نگرفته باشند.

 

زمان ماندگاری در سندباکس

زمان ماندگاری در سندباکس Sandbox متغییر است و حالت ثابتی ندارد. کلمات کلیدی پر رقابت باعث ماندگاری طولانی تر در سندباکس Sandbox خواهند شد. معمولا طی مدت سه ماهه و بیشتر کلمات کلیدی طراحی سایت در گوگل رتبه خوبی بدست خواهند آورد اماهر چه کلمات کلیدی که رقابت زیادی بر سر آنها وجود دارد مورد استفاده قرار بگیرد. ممکن است شش ماه تمام در سندباکس Sandbox باقی بماند تا مورد ارزیابی قرار گیرد.

به این نکته توجه کنید که وقتی طراحی سایت در سند باکس قرار دارد شما می توانید دست به کارهای دیگری در زمینه طراحی سایتتان بزنید مانند تولید محتوای جدید برای کلمات کلیدی افزایش تبلیغات طراحی سایت در شبکه های اجتماعی افزایش لینک های دریافتی از طراحی سایت های معتبر .

شما با انجام این کارها می توانید به سئو سایت خود کمک ویژه ای کنید تا به محض آمدن بیرون از سند باکس رتبه طراحی سایت شما بالا رفته باشد.

Related Posts

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست